Операција триумф
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Операција триумф

Операција триумф
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Сочуство :(

Go down 
АвторПорака
!v()n@
Админ
Админ
!v()n@

Број на мислења : 69
Join date : 2008-11-25

Сочуство :( Empty
ПишувањеПредмет: Сочуство :(   Сочуство :( I_icon_minitimeПон Дек 01, 2008 2:22 pm

Синот на Марина починал
Многу ми е жал
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Сочуство :( Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сочуство :(   Сочуство :( I_icon_minitimeПон Дек 01, 2008 3:47 pm

!v()n@ напиша:
Синот на Марина починал
Многу ми е жал
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
marija-sajko
Член
Член
marija-sajko

Број на мислења : 34
Join date : 2008-11-26
Age : 26

Сочуство :( Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сочуство :(   Сочуство :( I_icon_minitimeВто Дек 02, 2008 11:57 am

mnogu e zalno navistina Crying or Very sad
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Сочуство :( Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сочуство :(   Сочуство :( I_icon_minitimeВто Дек 02, 2008 2:06 pm

i moe socusto greota stvarno kolku mi e zal........:'(

_________________
Сочуство :( 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
fani15
Член
Член
fani15

Број на мислења : 82
Join date : 2008-11-26
Age : 26

Сочуство :( Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сочуство :(   Сочуство :( I_icon_minitimeНед Дек 07, 2008 4:37 am

i moe socustvo.mnogu mi e zal
Вратете се на почетокот Go down
Simonaa
Член
Член
Simonaa

Број на мислења : 72
Join date : 2008-11-26
Age : 24

Сочуство :( Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сочуство :(   Сочуство :( I_icon_minitimeПон Дек 08, 2008 6:19 am

imoe socustvo bas mi e zal
Вратете се на почетокот Go down
kikosk
Член
Член
kikosk

Број на мислења : 14
Join date : 2008-11-26
Age : 27

Сочуство :( Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сочуство :(   Сочуство :( I_icon_minitimeВто Дек 16, 2008 1:15 pm

so malo zadocnuvanje socustvo i od mene do g-ga Marina
Вратете се на почетокот Go down
nin4e
Модератор
Модератор
nin4e

Број на мислења : 46
Join date : 2008-11-26

Сочуство :( Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сочуство :(   Сочуство :( I_icon_minitimeВто Јан 06, 2009 3:19 pm

i moe socustvo so malku podolgo zadocnuvanje

_________________
Сочуство :( Ana_be10
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Сочуство :( Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сочуство :(   Сочуство :( I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Сочуство :(
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Операција триумф :: Академија :: Жири-
Отиди до: