Операција триумф
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Операција триумф

Операција триумф
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Оваа Гала беше

Go down 
АвторПорака
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 3:47 pm

Овде ќе ги коментираме Галите

_________________
Оваа Гала беше 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 1:30 am

супер беше само не требаше 3те девојќи да ги номинираат дека они баш најдобро до сега испеаа прошлата галааа

_________________
Оваа Гала беше AnaBebicbyRebelliousangelnamaleno
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 5:06 am

ne trebase ama toa e mislam deka zirito nepravilno nominira

_________________
Оваа Гала беше 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 3:45 pm

и јас

_________________
Оваа Гала беше AnaBebicbyRebelliousangelnamaleno
Вратете се на почетокот Go down
!v()n@
Админ
Админ
!v()n@

Број на мислења : 69
Join date : 2008-11-25

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 5:33 pm

Теа напиша:
ne trebase ama toa e mislam deka zirito nepravilno nominira
namerno za da go isfrlet na Nikola Sad
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 5:34 pm

стварно со им е на тие филмот секој вецер него епа не е фер

_________________
Оваа Гала беше 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
nin4e
Модератор
Модератор
nin4e

Број на мислења : 46
Join date : 2008-11-26

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeСаб Ное 29, 2008 3:37 am

mene bas mi se svigase nikola i oni za inat go nominiraa
pa vise ne e fer
samo ednas ne go nominirale hhhhhhhh

_________________
Оваа Гала беше Ana_be10
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeСаб Ное 29, 2008 4:11 am

pa toa za da ne bide sekoja gala on ama pak sto e toa nominitan pa nominiran so sakaat oni kako Curov da izgleda epa nema.......

Luge a ste primetile deka Cukrov ne bil nikogas nominiran

_________________
Оваа Гала беше 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
nin4e
Модератор
Модератор
nin4e

Број на мислења : 46
Join date : 2008-11-26

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeСаб Ное 29, 2008 4:13 am

cukrov bese igor? Very Happy:D
pa i aleksandar nikogas ne bil nomimniran Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
Оваа Гала беше Ana_be10
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeСаб Ное 29, 2008 4:15 am

da da ama Aleksandar nemozam ta go nominiraat on e favorit na publikata a Curkov mozat!

_________________
Оваа Гала беше 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
fani15
Член
Член
fani15

Број на мислења : 82
Join date : 2008-11-26
Age : 26

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeСаб Ное 29, 2008 5:51 am

epa nema da mozat da go nominiraa udte dolgo Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
marija-sajko
Член
Член
marija-sajko

Број на мислења : 34
Join date : 2008-11-26
Age : 26

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeСаб Ное 29, 2008 8:18 am

lol ama ovoj nikola P.glasovite go spasuvaat sekogas koga e nominiran.
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeНед Ное 30, 2008 3:27 am

абе супер е ама сепак мислам дека ке испадне утре...

_________________
Оваа Гала беше AnaBebicbyRebelliousangelnamaleno
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeНед Ное 30, 2008 4:39 am

jas stv nz niz anketite na net imaat po 50% dvajcata nz ke vidime ama daj boze NIKOLA da ostane

_________________
Оваа Гала беше 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
nin4e
Модератор
Модератор
nin4e

Број на мислења : 46
Join date : 2008-11-26

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeВто Дек 23, 2008 11:16 am

ама за жал си отиде Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

_________________
Оваа Гала беше Ana_be10
Вратете се на почетокот Go down
!v()n@
Админ
Админ
!v()n@

Број на мислења : 69
Join date : 2008-11-25

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeСре Дек 24, 2008 10:33 am

daaa Sad
ama toa e :S
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeСре Дек 24, 2008 3:33 pm

epa aj dosta placenje Very Happy zoso nikola nejke da placeme hahahahhaahahahah Very Happy
inace galava bese ok mislam najmn mi se svikase na vukasin i na adnan nastapot Very Happy

_________________
Оваа Гала беше 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
!v()n@
Админ
Админ
!v()n@

Број на мислења : 69
Join date : 2008-11-25

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 11:59 am

Da super bea!
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 12:08 pm

i Nina i Alex kolku bea najubavi Very Happy

_________________
Оваа Гала беше 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
Sponsored content
Оваа Гала беше Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оваа Гала беше   Оваа Гала беше I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Оваа Гала беше
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Операција триумф :: Академија :: Гала вечери-
Отиди до: