Операција триумф
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Операција триумф

Операција триумф
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дисклусии за Даниел

Go down 
АвторПорака
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 6:49 am

Како ви се свиѓа Даниел??
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
Desyy
Член
Член
Desyy

Број на мислења : 79
Join date : 2008-11-25

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 9:23 am

Super e.

Slednata gala Danijel ke a pee ovaa pesna:Aleksandra Radovic (Jos Danas) – Danijel
Вратете се на почетокот Go down
marija-sajko
Член
Член
marija-sajko

Број на мислења : 34
Join date : 2008-11-26
Age : 26

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 10:08 am

pa ne e los ama na nekoi momenti mnogu se zanesuva ama sega pravo sto e pravo ne pee mnogu ubavo pee ama ne mnogu ina4e simpati4en sto da kazam osven SAMO NAPRED nikako nazad lol!
Вратете се на почетокот Go down
Desyy
Член
Член
Desyy

Број на мислења : 79
Join date : 2008-11-25

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 1:52 pm

So nekoj naocari ce izbace i toa nogu,so ne mu stoa i smesno izgleda Very Happy Very Happy Very Happy.A se na se super e.
Вратете се на почетокот Go down
Elisa
Член
Член
Elisa

Број на мислења : 36
Join date : 2008-11-25
Age : 25

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 3:33 pm

Danijel e smeh.
Ako si tazen on ako ne te nasmee neznam koj drug ke bide. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 5:00 pm

порано многу ме нервирашеее ама сега ич не ме нервираа!!суперр е
Вратете се на почетокот Go down
Simonaa
Член
Член
Simonaa

Број на мислења : 72
Join date : 2008-11-26
Age : 24

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 12:12 pm

otkacen e heheh i polubrat e na marija
Вратете се на почетокот Go down
marija-sajko
Член
Член
marija-sajko

Број на мислења : 34
Join date : 2008-11-26
Age : 26

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 12:55 pm

pa da polubrat na marija,favorit na marina i potoa sakame da ispadne epa nema da ispadne abe i ova seto e lagi so opaski i sto mislite za aleksandar madajte ke ve molam se e namestajki i toa ne mi se sviga ovoj ramkovski plaka za poraki i posle ke bidime prvi epa ke bide ama jas ne se bunam toa e super ama zborot mi bese deka ako imas nekoj pozadi tebe koj sto ke te podrzuva arno ke pominis a ako ne abe i najubav glas da imas nema da bidis prv(se izvinuvam ako nekoj od spomenatite ima rodnina ama moram da se isklazam) Very Happy Razz lol!
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 1:33 am

немора секогаш така да значи...

_________________
Дисклусии за Даниел AnaBebicbyRebelliousangelnamaleno
Вратете се на почетокот Go down
fani15
Член
Член
fani15

Број на мислења : 82
Join date : 2008-11-26
Age : 26

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeСаб Ное 29, 2008 6:03 am

ne se soglasuvam
Вратете се на почетокот Go down
marija-sajko
Член
Член
marija-sajko

Број на мислења : 34
Join date : 2008-11-26
Age : 26

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeСаб Ное 29, 2008 7:40 am

nez toa ama jas spored mene mislam deka e taka a sekoj si ima svoe mislenje(i ova za aleksandar e namestajka seta)
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeНед Ное 30, 2008 3:49 am

како може СРБИ да местат да победи МАКЕДОНЕЦ?!?!?!?
после она што се испокарале незнам политика нешто како што слушам на вести(за КОСОВО)
така да они по секоја цена ќе остават СРБИ (СРБИН) во финале... а за Александар неможе никако да е намештаљка... он си има нејвеќе гласови и они поради тоа не го туркаат... иначе им се појави Кристијан!!!! немаше многу гласови... и одма падна!

_________________
Дисклусии за Даниел AnaBebicbyRebelliousangelnamaleno
Вратете се на почетокот Go down
marija-sajko
Член
Член
marija-sajko

Број на мислења : 34
Join date : 2008-11-26
Age : 26

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeНед Ное 30, 2008 8:49 am

mozda ti taka si mislis a pa jas vaka si mislam
Вратете се на почетокот Go down
nin4e
Модератор
Модератор
nin4e

Број на мислења : 46
Join date : 2008-11-26

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeВто Дек 02, 2008 4:53 am

баш е убав
малце носот му е грд ама нема везе

_________________
Дисклусии за Даниел Ana_be10
Вратете се на почетокот Go down
Desy
Член
Член


Број на мислења : 10
Join date : 2008-12-20

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeСаб Дек 20, 2008 5:03 pm

Jas mislam deka on ce pobede.
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitimeПон Дек 22, 2008 1:45 pm

јас сум сигурна дека Даниел победува

_________________
Дисклусии за Даниел 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
Sponsored content
Дисклусии за Даниел Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дисклусии за Даниел   Дисклусии за Даниел I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дисклусии за Даниел
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Операција триумф :: Студенти во академијата :: Даниел Павлович-
Отиди до: