Операција триумф
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Операција триумф

Операција триумф
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дискусии за Нина

Go down 
АвторПорака
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 6:48 am

Нинааа, како ви се свиѓа???????????????
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
!v()n@
Админ
Админ
!v()n@

Број на мислења : 69
Join date : 2008-11-25

Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 10:43 am

Super e
So Aleks mnogu mi se slatki I love you
Вратете се на почетокот Go down
Elisa
Член
Член
Elisa

Број на мислења : 36
Join date : 2008-11-25
Age : 25

Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 3:44 pm

Nina mi e slatka.
I eden od moite favoriti.
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 5:08 pm

преубава е !!! исто и мене ми е еден од фаворититеRazz
Вратете се на почетокот Go down
Simonaa
Член
Член
Simonaa

Број на мислења : 72
Join date : 2008-11-26
Age : 24

Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 12:10 pm

da slatkcika ee, i moj favorite e!
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 1:35 am

штета што испадна толку ранооо

_________________
Дискусии за Нина AnaBebicbyRebelliousangelnamaleno
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 5:20 am

Nina ne e ispadnata

_________________
Дискусии за Нина 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitimeПет Ное 28, 2008 3:53 pm

офффффф кој кретен сум јас...
ова мислење мислев дека го пишувам за Ивана не за Нинаа Smile
иначе уште од почетокот Нина, Милица и Ана(Не толку многу) ми беа фаворити од женските... од кога испадна Милица, Нина и Ана ми се најбољеее

_________________
Дискусии за Нина AnaBebicbyRebelliousangelnamaleno
Вратете се на почетокот Go down
fani15
Член
Член
fani15

Број на мислења : 82
Join date : 2008-11-26
Age : 26

Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitimeСаб Ное 29, 2008 6:07 am

da najdobri se
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitimeНед Ное 30, 2008 3:54 am

I love you

_________________
Дискусии за Нина AnaBebicbyRebelliousangelnamaleno
Вратете се на почетокот Go down
Desy
Член
Член


Број на мислења : 10
Join date : 2008-12-20

Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitimeСаб Дек 20, 2008 4:56 pm

Arna e,ubavo pee,ne e losa.Non stop se sreduva.
Вратете се на почетокот Go down
nin4e
Модератор
Модератор
nin4e

Број на мислења : 46
Join date : 2008-11-26

Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitimeВто Дек 23, 2008 11:12 am

da hhhh
ama poubava e so dolga kosa (moe mislenje)

_________________
Дискусии за Нина Ana_be10
Вратете се на почетокот Go down
!v()n@
Админ
Админ
!v()n@

Број на мислења : 69
Join date : 2008-11-25

Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitimeСре Дек 24, 2008 10:34 am

da slatka e so dolga kosa
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitimeСре Дек 24, 2008 3:34 pm

i mene mi e poubava so dogga kosa ama i vaka e slatka

_________________
Дискусии за Нина 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
Sponsored content
Дискусии за Нина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусии за Нина   Дискусии за Нина I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дискусии за Нина
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Операција триумф :: Студенти во академијата :: Нина Петкович-
Отиди до: