Операција триумф
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Операција триумф

Операција триумф
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дискусија за Аднан

Go down 
АвторПорака
!v()n@
Админ
Админ
!v()n@

Број на мислења : 69
Join date : 2008-11-25

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeВто Ное 25, 2008 1:33 pm

хехе многу е смешен..само некои глупости изведвит
lol!
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeВто Ное 25, 2008 1:45 pm

hahaha da kolku bese smesen koa izigravase baba hhahahaha
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
Desyy
Член
Член
Desyy

Број на мислења : 79
Join date : 2008-11-25

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeВто Ное 25, 2008 2:41 pm

Super e.Samo malku preter so toa so sakase da se otkaze.Ama dobar e on.Simpaticen e i smesen.Sinoca Marina go iskritikuva ama pak on ne e nominovan Very Happy Wink Very Happy.
Вратете се на почетокот Go down
fani15
Член
Член
fani15

Број на мислења : 82
Join date : 2008-11-26
Age : 26

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 7:41 am

mi lici malce na miki maus Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Desyy
Член
Член
Desyy

Број на мислења : 79
Join date : 2008-11-25

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 9:21 am

Slednata gala Adnan ke a pee ovaa pesna:Hari Mata Hari (Strah Me Da Te Volim) – Adnan
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Член
Член
Bobi

Број на мислења : 15
Join date : 2008-11-26

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 9:35 am

Не е лош.... Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Desyy
Член
Член
Desyy

Број на мислења : 79
Join date : 2008-11-25

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 9:39 am

Super si e deteto Very Happy Very Happy Very Happy.
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 10:30 am

ххахха многу ми е смешен ЗАКОН Е
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
Desyy
Член
Член
Desyy

Број на мислења : 79
Join date : 2008-11-25

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 1:51 pm

Najsmesno mi e kako Maca go vika Babajaaa Very Happy Very Happy Very Happy.
Вратете се на почетокот Go down
Elisa
Член
Член
Elisa

Број на мислења : 36
Join date : 2008-11-25
Age : 25

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 3:30 pm

Adnan i mene mi e mn. smesen.
A posebno koga placese.
Hah Babaja!
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 4:57 pm

Лудааак
Вратете се на почетокот Go down
Simonaa
Член
Член
Simonaa

Број на мислења : 72
Join date : 2008-11-26
Age : 24

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 7:10 am

hahaha mngou e smesen
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 10:56 am

afro afro дааа
Вратете се на почетокот Go down
nin4e
Модератор
Модератор
nin4e

Број на мислења : 46
Join date : 2008-11-26

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeСаб Ное 29, 2008 4:00 am

fani15 напиша:
mi lici malce na miki maus Very Happy

i ednas mnogu me iznerira ovie vezbaat himnata a on si lezi i sajko mu vika da dojde i on vika pa piam apce a on ne piese tuku si lezese i posle celooooo vreme go ogovarse
GO MRAZAM
KRETEN
GLUPAK
sry za izrazite

_________________
Дискусија за Аднан Ana_be10
Вратете се на почетокот Go down
fani15
Член
Член
fani15

Број на мислења : 82
Join date : 2008-11-26
Age : 26

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeСаб Ное 29, 2008 5:44 am

mnogu me nervira
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeНед Ное 30, 2008 3:38 am

мене воопште не ме нервира...
баш ме расположува, иако последниве 2 недели нешто не е како порано ама пак ми е супер

_________________
Дискусија за Аднан AnaBebicbyRebelliousangelnamaleno
Вратете се на почетокот Go down
Desy
Член
Член


Број на мислења : 10
Join date : 2008-12-20

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeСаб Дек 20, 2008 5:02 pm

Babaja super si.Stvarno e super covekot smesen i se.
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitimeПон Дек 22, 2008 1:43 pm

Даааа закон е

_________________
Дискусија за Аднан 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
Sponsored content
Дискусија за Аднан Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Аднан   Дискусија за Аднан I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дискусија за Аднан
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Операција триумф :: Студенти во академијата :: Аднан Бабајич-
Отиди до: