Операција триумф
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Операција триумф

Операција триумф
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дискусија за Никола

Go down 
АвторПорака
!v()n@
Админ
Админ
!v()n@

Број на мислења : 69
Join date : 2008-11-25

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeВто Ное 25, 2008 1:32 pm

Преубав е
ГО ОБОЖАВАААМ
лепотанче Very Happy Very Happy Very Happy I love you I love you I love you I love you
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeВто Ное 25, 2008 1:40 pm

i jas mn go sakam Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
Desyy
Член
Член
Desyy

Број на мислења : 79
Join date : 2008-11-25

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeВто Ное 25, 2008 2:44 pm

Super e,ama zal mi e so go nominiraa Sad.
Вратете се на почетокот Go down
Simonaa
Член
Член
Simonaa

Број на мислења : 72
Join date : 2008-11-26
Age : 24

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 8:46 am

SUPER EE : )))))))
Вратете се на почетокот Go down
Desyy
Член
Член
Desyy

Број на мислења : 79
Join date : 2008-11-25

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 9:20 am

Slednata gala Nikola Paunoice ke a pee ovaa pesna:Bon Jovi (You Give Love A Bad Name) – Nikola P.
Вратете се на почетокот Go down
Bobi
Член
Член
Bobi

Број на мислења : 15
Join date : 2008-11-26

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 9:34 am

Па ајде сега не е лош, али не е и кој знае што. Искрено мене не ми се допаѓа, и драго ќе ми биде да го избркат во понеделник, сепак за него кариерата не е завршена, ќе му прават рок група заедно со Вукашин, Сајко и Џоле...
Вратете се на почетокот Go down
Elisa
Член
Член
Elisa

Број на мислења : 36
Join date : 2008-11-25
Age : 25

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 3:28 pm

Ne mi e naj naj sakam da go izbacat vo ponedelnik zaso Ana e podobra od nego.
Toa e moe mislenje.
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 4:57 pm

Супер е и супер пее...ама онаа Туцакович многу му се наврте се заради неа го номинираат 300%
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 4:59 pm

да стварно она как главна да им е ама незнам зошто толку го мрази и како можеше да му рече СПОРЕД МЕНЕ ТИ НИКОГАС НЕМА ДА БИДЕС ЅВЕЗДА Evil or Very Mad

_________________
Дискусија за Никола 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
!v()n@
Админ
Админ
!v()n@

Број на мислења : 69
Join date : 2008-11-25

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 5:00 pm

glupaca
ja da bev kako nikola ce i recev
ZVEZDI SE SAMO ONIE NA NEBOTO
NIKOJ OD NAS NEMA DA E VISTINSKA ZVEZDA
CE JA VKOPASE
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeСре Ное 26, 2008 5:12 pm

абе битно он е супер...
Вратете се на почетокот Go down
Desyy
Член
Член
Desyy

Број на мислења : 79
Join date : 2008-11-25

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 4:03 am

Brlava e naa Marina lol! lol! lol!,so mu rece taka.
Вратете се на почетокот Go down
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 4:10 am

така е!! afro
Вратете се на почетокот Go down
Simonaa
Член
Член
Simonaa

Број на мислења : 72
Join date : 2008-11-26
Age : 24

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 11:34 am

da..
Вратете се на почетокот Go down
nin4e
Модератор
Модератор
nin4e

Број на мислења : 46
Join date : 2008-11-26

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeСаб Ное 29, 2008 3:57 am

Теа напиша:
i jas mn go sakam Very Happy

_________________
Дискусија за Никола Ana_be10
Вратете се на почетокот Go down
fani15
Член
Член
fani15

Број на мислења : 82
Join date : 2008-11-26
Age : 26

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeСаб Ное 29, 2008 5:58 am

!v()n@ напиша:
glupaca
ja da bev kako nikola ce i recev
ZVEZDI SE SAMO ONIE NA NEBOTO
NIKOJ OD NAS NEMA DA E VISTINSKA ZVEZDA
CE JA VKOPASE

ama i on dobro i vrati togas
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeСаб Ное 29, 2008 1:27 pm

pa pameten e hh

_________________
Дискусија за Никола 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
StefaN
Модератор
Модератор
StefaN

Број на мислења : 156
Join date : 2008-11-26
Местолокација : Дома

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeНед Ное 30, 2008 3:36 am

да супер и врати...

_________________
Дискусија за Никола AnaBebicbyRebelliousangelnamaleno
Вратете се на почетокот Go down
Desy
Член
Член


Број на мислења : 10
Join date : 2008-12-20

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeСаб Дек 20, 2008 5:01 pm

Extra e stvarbo.Zal mi e so ispadna,ama on ubavo pee i ce ima kariera.Nikola uz tebe sme.
Вратете се на почетокот Go down
Теа
Админ
Админ
Теа

Број на мислења : 137
Join date : 2008-11-25
Age : 26
Местолокација : So Nikola Paunovic i Tijago

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeПон Дек 22, 2008 1:43 pm

дааааааааа такааааа НИКОЛА СО ТЕБЕ СМЕЕЕЕ Very Happy

_________________
Дискусија за Никола 5el-aleksa
Вратете се на почетокот Go down
https://operacijatriumfmk.macedonianforum.net
!v()n@
Админ
Админ
!v()n@

Број на мислења : 69
Join date : 2008-11-25

Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitimeСре Дек 24, 2008 10:35 am

Very Happy Very Happy cheers
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Дискусија за Никола Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дискусија за Никола   Дискусија за Никола I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дискусија за Никола
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Операција триумф :: Студенти во академијата :: Никола Паунович-
Отиди до: